#1 2012-03-15 09:22:26

Astreon

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-25
Posty: 122
Punktów :   

Uwaga dot. postów w International Forum (Polish Announcement)

Witam,

Słuchajcie - jak wiecie gildia niedługo będzie gildią międzynarodową, a dla anglojęzycznych graczy przeznaczona jest część forum o nazwie "INTERNATIONAL FORUM". Tak więc proszę wszystkich:

Na forum międzynarodowym piszemy w języku angielskim

Po co? no wyobraźcie sobie że wybieracie na jakiejś stronie internetowej język polski i nagle widzicie: "Willkommen in Deutschland!". Nie wiem jak wy, ale ja w takiej sytuacji bym tą stronę wtedy olał. Skoro mamy na forum strefę anglojęzyczną to proszę każdego o pisanie tam po angielsku, tak aby każdy gracz międzynarodowy rozumiał co jest tam napisane. Nie po to tłumacze forum na angielski by wszystkie posty były po polsku. Od tego jest obejmująca dobrą połowę forum część polska.

Offline

 

#2 2012-03-17 08:01:05

 WaspBee

Moderator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2011-06-30
Posty: 2
Punktów :   

Re: Uwaga dot. postów w International Forum (Polish Announcement)

Witam
Mam pytanie: jaki język będzie obowiązywał na guild chacie po wejściu gildii w fazę międzynarodowości ? polski ? angielski ?....


--------------------------------------------------------------------------------
....Żyj tak abyś u schyłku swych dni nie żałował tego jak żyłeś.....
--------------------------------------------------------------------------------

Offline

 

#3 2012-04-21 15:14:50

Astreon

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-25
Posty: 122
Punktów :   

Re: Uwaga dot. postów w International Forum (Polish Announcement)

WaspBee napisał:

Witam
Mam pytanie: jaki język będzie obowiązywał na guild chacie po wejściu gildii w fazę międzynarodowości ? polski ? angielski ?....

Dowolnie wybrany język. Każdy będzie mógł się porozumiewać w języku, jaki jest dla niego najwygodniejszy i jaki jest zrozumiały dla jego rozmówcy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmkforum.com.pl savo przeciw pleśni